Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
V Gala Witkowskiej Ligi Halowej Drukuj
poniedziałek, 24 lutego 2020

g IMG 552423 lutego 2020 roku w Centrum Kultury im. Krzysztofa Szkudlarka w Witkowie odbyła się V Gala Witkowskiej Ligi Halowej. Podczas Gali zaśpiewała Weronika Popek-Studio Piosenki OKSiR pod okiem Pani Kaliny Piechowiak oraz wychowanek Zakładu Poprawczego w Witkowie Piotr Kowalski. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Wyniki:
V Gala WLH: wyniki podsumowujące sezon 2019/2020:
Klasyfikacja drużynowa:
1. Syljar Symix
2. Manufaktura tortów i ciast
3. Auto Oleksiak Car Gwarant Service
4. Locus Team
5. Pizzeria Torttuga
6. JanGrad
7. Amigos
8. Elgrom
9. Pizzeria Skarabeusz CWK 05
10. Piekarnia Glanc AC 97
11. Auto-Rataj
12. Bank Spółdzielczy Witkowo
13. Meblo-Mix
14. Gór-Pak Młode Wilki
Wyróżnienia indywidualne:Najlepszy zawodnik: Dawid Połatyński (Syljar Symix)
Najlepszy bramkarz: Arkadiusz Przydryga (Pizzeria Torttuga)
Król strzelców: Mikołaj Kidawa (Locus Team)
Objawienie sezonu: Szymon Zieliński (JanGrad)
Najlepszy młodzieżowiec: Mateusz Czapliński (Auto-Rataj)
Najlepszy z najstarszych: Krystian Dylewski (Manufaktura tortów i ciast)
Najpiękniejszy gol: Patryk Malinger (Auto Handel Oleksiak Car Gwarant Service)
Nagroda specjalna: Ewa Spławska - OKSiR Witkowo
Postrach obrońców: Oskar Pietrzak (Manufaktura tortów i ciast)
Najwierniejszy kibic: Katarzyna Tyczka
Ulubieniec kibiców: Piotr Nowak (Auto-Rataj)
Najwaleczniejszy zawodnik: Michał Stepaniak (Pizzeria Skarabeusz CWK 05)
Najwaleczniejsza drużyna: Meblo-Mix
Klasyfikacja TyperWLH
1. Jakub Drzewiecki
2. Michał Kwapich
3. Adrian Tomaszewski
Piątka sezonu:
- Piotr Galant (Manufaktura tortów i ciast)
- Dawid Połatyński (Syljar Symix)
- Szymon Zieliński (JanGrad)
- Mikołaj Kidawa (Locus Team)
- Dominik Jabkiewicz (Auto Handel Oleksiak Car Gwarant Service)
Klasyfikacja Fair Play: Gór-Pak Młode Wilki
FIFA20 Skarabeusz Cup:
1 miejsce: Oskar Pietrzak
2 miejsce: Kamil Maciejewski
3 miejsce: Paweł Rybicki

g IMG 5479

g IMG 5480

g IMG 5487

g IMG 5488

g IMG 5490

g IMG 5491

g IMG 5499

g IMG 5505

g IMG 5511

g IMG 5516

g IMG 5524

 

 

Odwiedź nas na Facebooku

Licznik odwiedzin

Dzisiaj6
Łącznie wizyt121151
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości