Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Dzień kultury żydowskiej Drukuj
piątek, 04 lipca 2008
 W piątek 16 maja br. obchodziliśmy w naszej gminie „Dzień kultury żydowskiej”. Obchody odbyły się w Budynku Oświatowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich 17 A. W dniu tym można było zobaczyć wystawę pt. „Pocztówka żydowska na Nowy Rok, wysłuchać referatu na temat „Społeczne i historyczne zaszłości Żydów w Witkowie i okolicy”. Referat wygłosił Pan Tadeusz Panowicz. Ponadto wszyscy obecni mieli przyjemność wysłuchania koncertu zespołu „Shalom”. Piątkową uroczystość zakończyła degustacja potraw kuchni żydowskiej. W piątek 16 maja br. obchodziliśmy w naszej gminie „Dzień kultury żydowskiej”. Obchody odbyły się w Budynku Oświatowym przy ul. Powstańców Wielkopolskich 17 A.


W dniu tym można było zobaczyć wystawę pt. „Pocztówka żydowska na Nowy Rok, wysłuchać referatu na temat „Społeczne i historyczne zaszłości Żydów w Witkowie i okolicy”. Referat wygłosił Pan Tadeusz Panowicz.


Ponadto wszyscy obecni mieli przyjemność wysłuchania koncertu zespołu „Shalom”.


Piątkową uroczystość zakończyła degustacja potraw kuchni żydowskiej.
 

Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie

Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie

Odwiedź nas na Facebooku

Licznik odwiedzin

Dzisiaj67
Łącznie wizyt169233
Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości