Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Image Caption
Witkowo z cyklu Malowana Wielkopolska Drukuj
sobota, 12 lipca 2008
Witkowo z cyklu „Malowana Wielkopolska” Stowarzyszenie Plastyków i Fotografików „Dedal” z Poznania składa serdeczne podziękowanie Władzom Miasta za ogromne zaangażowanie w organizację wernisażu prac plastycznych członków naszego stowarzyszenia. Z ogromnym wzruszeniem i pełną satysfakcją przyjęliśmy zaproszenie na otwarcie naszej wystawy pt. „Witkowo” z cyklu "Malowana Wielkopolska” . Patronat nad organizacją tej wyjątkowo artystycznej imprezy sprawowała Dyrektor OKSiR pani Alicja Wentland.

Stowarzyszenie Plastyków i Fotografików „Dedal” z Poznania składa serdeczne podziękowanie Władzom Miasta za ogromne zaangażowanie w organizację wernisażu prac plastycznych członków naszego stowarzyszenia. Z ogromnym wzruszeniem i pełną satysfakcją przyjęliśmy zaproszenie na otwarcie naszej wystawy pt. „Witkowo” z cyklu "Malowana Wielkopolska”. Patronat nad organizacją tej wyjątkowo artystycznej imprezy sprawowała Dyrektor OKSiR pani Alicja Wentland.

 

Witkowo z cyklu „Malowana Wielkopolska”

 

Na wernisażu byliśmy zaszczyceni obecnością Burmistrza Gminy i Miasta Witkowa pana Krzysztofa Szkudlarka, przedstawicieli Rady Miasta, dyrektorów szkół oraz młodzieży i społeczności miasta.

Na podkreślenie współpracy z gminnym Ośrodkiem Kultury należy wspomnieć, iż jest to kolejna wystawa z cyklu ,,Malowana Wielkopolska” i trzeci plener członków naszego stowarzyszenia w Ośrodku Wypoczynkowym w Skorzęcinie.

Otaczająca nas przyroda, pejzaże i architektura ośrodka budzi podziw, a przede wszystkim inspirację do tworzenia obrazów. Różnorodność prac i tematów malowana jest odpowiednimi technikami plastycznymi tj. olejem, akrylem, akwarelą i pastelami.

Sprzyjająca atmosfera i gościnność władz miasta Witkowa są ogromną wartością naszej współpracy. Mają one niezaprzeczalny wpływ na rozwój naszej twórczości.

Prace nasze wystawiamy w galeriach Poznania, Domach Kultury Wielkopolski podkreślając walory i piękno naszego regionu. Współpraca z ośrodkami kultury podkreśla oddanie się słusznej sprawie godnego reprezentowania wartości kulturowych.

Zawsze w miesiącu czerwcu wystawiamy prace naszych artystów w macierzystej galerii Stowarzyszenia Plastyków i Fotografikow „Dedal”. Tematem wystawy jest „Malowana Wielkopolska”, na którą serdecznie zapraszamy władze miasta Witkowa oraz osoby zainteresowane malarstwem członków naszego Stowarzyszenia.

Z serdecznym przesłaniem wyrazów wdzięczności W imieniu artystów Stowarzyszenia „Dedal”

 

Bogdana Bednarska

 

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie

Ośrodek Wypoczynkowy w Skorzęcinie

Odwiedź nas na Facebooku

Licznik odwiedzin

Dzisiaj32
Łącznie wizyt224402
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości